UPPLÄGGNINGSFAT, " Stockholms slott", Rörstrand, 1800-tal.

75448. UPPLÄGGNINGSFAT, " Stockholms slott", Rörstrand, 1800-tal.

Fat Rörstrand, länd 47,5 x 36 cm.

Nagg, spricka, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, spricka, slitage.

Antal besök: 1 274