SAMLING KURIOSA.

754077. SAMLING KURIOSA.

Bland annat:
Syskrin, "Clark's "Anchor" stranded cotton for embroidery", längd 41 cm
Hänglås+nyckel, Optimus
Langenscheidts Lilliput ordbok, Svensk-Engelsk
Häftmaskin, "Frog" mod 400.

Ålders samt bruksslitage.
Syskrin saknas glas. Lister med skador, sprickor.
Ordbok med lösa delar, ej genomgången.
Häftmaskin med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!
754077. SAMLING KURIOSA.

Bland annat:
Hänglås+nyckel, Optimus
Häftmaskin, "Frog" mod 400.

Ålders samt bruksslitage.
Häftmaskin med rost.

Antal besök: 1 047