MODELLBILAR cirka 80 delar bland annat Herpa, Roco, Brekina, Praliné med mera. delvis originalkartonger.

75392. MODELLBILAR cirka 80 delar bland annat Herpa, Roco, Brekina, Praliné med mera. delvis originalkartonger.

Mest skala 1:87. Några figurer ingår.

Mest mycket bra skick. Några med skador / slitage. Några övermålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940