BANKETT, Sengustaviansk, 1700/1800 tal.

75319. BANKETT, Sengustaviansk, 1700/1800 tal.

Längd 55 cm, höjd 52 cm, bredd 45 cm.
Förgylld.
Skuren dekor samt pastillage.

Skador/slitage/lagningar.
skador i pastillage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Skuren dekor samt pastillage.

Skador/slitage/lagningar.
skador i pastillage.

Antal besök: 1 447