NYSILVERFÖREMÅL, 4 delar, rokokostil, 1800-1900-tal.

75301. NYSILVERFÖREMÅL, 4 delar, rokokostil, 1800-1900-tal.

Bricka och ett part ljusstakar, GAB.
Kaffekanna, 1800-tal.
Höjd ca 19-28 cm.
Bricka, längd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, 1800-tal.
Höjd ca 19-28 cm.
Bricka, längd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 582