PARTI NYSILVER med mera, bland annat CG Hallberg och GAB, 1800/1900-tal.

75270. PARTI NYSILVER med mera, bland annat CG Hallberg och GAB, 1800/1900-tal.

Bland annat värmefat, sockerskål på fot, fat samt skrin. Sockerskål höjd ca 24 cm.

Slitage. Skrin med dekorskada. Grepp saknas till panna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841