OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av kvinna och barn, olja på duk, osignerad.

75228. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av kvinna och barn, olja på duk, osignerad.

82 x 69 cm.

Krackelyrer, skador/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 69 cm.

Antal besök: 824