KERAMIK och GLASFÖREMÅL, 7 delar, bl.a. Rörstrand, Arabia, Rosa Ljung.

75126. KERAMIK och GLASFÖREMÅL, 7 delar, bl.a. Rörstrand, Arabia, Rosa Ljung.

Fat, Rörstrand.
Terrin, Arabia mm.

Terrin med nagg invändigt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, Rörstrand.
Terrin, Arabia mm.

Antal besök: 759