MODELLBILAR 19 delar. Mest DINKY, även TEKNO. TIPPCO buss made in U.S.-zone urverk.

75122. MODELLBILAR 19 delar. Mest DINKY, även TEKNO. TIPPCO buss made in U.S.-zone urverk.

Bussen längd 17 cm. Övrigt mest skala 1:43.

Skador, slitage och saknade delar. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918