TRÄFORT "Fort Wayne", Micki Leksaker AB, Gemla, nr 6151, fort med plastindianer och cowboys. Originalkartong.

75103. TRÄFORT "Fort Wayne", Micki Leksaker AB, Gemla, nr 6151, fort med plastindianer och cowboys. Originalkartong.

Kartongen 41 x 22 cm. Figurer av Britains, Timpo, Crescent med flera.

Slitage och skador. Kartongen skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 357