SEXTANT och KOMPASS, Silva, Typ 41, AB Bröderna Kjellström, 1900-tal.

75024. SEXTANT och KOMPASS, Silva, Typ 41, AB Bröderna Kjellström, 1900-tal.

Sextantens längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sextantens längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 831