GLASFÖREMÅL, 9 delar, 1900-tal.

74984. GLASFÖREMÅL, 9 delar, 1900-tal.

Kannor, vaser, karaffer, ostkupa. Slipad, etsad och målad dekor. Höjd ca 15-41 cm.

Bruksslitage. Kanna med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Kanna med nagg.

Antal besök: 725