KRUKOR på BEN, 2 st, koppar, 1800-tal.

74982. KRUKOR på BEN, 2 st, koppar, 1800-tal.

Höjd ca 27-34 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27-34 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 812