METALL och TRÄFÖREMÅL, 12 delar, 1800-1900-tal.

74977. METALL och TRÄFÖREMÅL, 12 delar, 1800-1900-tal.

Kopparbunkar, näverburkar mm.

Bucklor, en kruka saknar handtag. En träburk med skadat lock. Kanna, tenn med skada på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopparbunkar, näverburkar mm.

Antal besök: 636