STÖRRE MODELLJÄRNVÄG, Fleischmann, 1950-tal.

749697. STÖRRE MODELLJÄRNVÄG, Fleischmann, 1950-tal.

Transformatorer, räls samt vagnar och lok i originalkartonger mm
Järnvägen har enbart använts som julskyltning i skyltfönster i butik i Västerås under 50-60-tal.
Några vagnar Märklin.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några vagnar Märklin.

Ytslitage.

Antal besök: 16 739