RULLBORD, 2000-tal.

RULLBORD, 2000-tal.
74916. RULLBORD, 2000-tal.

Trä samt rostfritt m 2 lådor, märkt TCM. Längd 59, bredd 59,5, höjd 88.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
74916. RULLBORD, 2000-tal.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 531