GLASFÖREMÅL 7 st, bla Vicke Lindstrand.

74873. GLASFÖREMÅL 7 st, bla Vicke Lindstrand.

Vas Signerad Vicke Lindstrand, Skål sigenerad Bertil Wallien, ansikte signerad Mats Jonasson Målerås, samt vas och Sjöjungfru. Sockerskål och gräddkanna Heta Låga glasstudio.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 188