STRINGHYLLA, Teak.

STRINGHYLLA, Teak.
74854. STRINGHYLLA, Teak.

2 gavlar, 3 hyllplan. Gavelns höjd 77 djup 18. Hyllplanens längd 67.

Slitage, fanerskador, hyllplanen avkortade.

Gör en kostnadsfri värdering!
74854. STRINGHYLLA, Teak.

Antal besök: 1 990