PETER PAUL RUBENS. Hans efterföljare. Olja på duk, "Backanal", 1700 tal.

74843. PETER PAUL RUBENS. Hans efterföljare. Olja på duk, "Backanal", 1700 tal.

62 x 106 cm.
Osignerad.

Krakelyr/färgbortfall/skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 106 cm.
Osignerad.

Antal besök: 2 478