KOPPAR, 1 par, Empire, 1800-tal, proveniens Krapperups slott.

74826. KOPPAR, 1 par, Empire, 1800-tal, proveniens Krapperups slott.

Koppar 1 par, empire, 1800-tal
Stämplade F & M (Fischer & Mieg)
Koppens höjd 5,2 cm
Fatets diameter 10,5 cm.

Obet nagg fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppens höjd 5,2 cm
Fatets diameter 10,5 cm.

Obet nagg fotring.

Antal besök: 1 089