LJUSSTAKAR, 1 par, barock, tenn, Christopher Ringeltaube (1755-1777 i Västervik).

74825. LJUSSTAKAR, 1 par, barock, tenn, Christopher Ringeltaube (1755-1777 i Västervik).

Höjd ca 14 cm.

Slitage, repor och skador, bucklor, lagning med skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

Antal besök: 1 500