MODELLTÅG FLEISCHMANN 3 lok , cirka 30 vagnar, räls, växlar, trafo med mera.

74822. MODELLTÅG FLEISCHMANN 3 lok , cirka 30 vagnar, räls, växlar, trafo med mera.

H0 likström. Några växlar PECO. Bilar cirka 25 delar bland andra Wiking, Hus cirka 25 delar.

Skador och slitage. Diesellok 1380 fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 001