SKRIN, 1700-tal.

SKRIN, 1700-tal.
74817. SKRIN, 1700-tal.

Längd 48 bredd 44, höjd 27,5 cm.

Slitage, smärre skador, sprickor, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
74817. SKRIN, 1700-tal.

Antal besök: 614