BOK, "Miró Samlade Litografier II", Galleri Börjseson, Malmö.

74772. BOK, "Miró Samlade Litografier II", Galleri Börjseson, Malmö.

Tryckt hos Maeght, Paris, 1975. Svensk översättning av Nils-Olof Jönsson. Numrerad 60/300.

Med gåvoskift på första bladet. Bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 371