SPEGEL MED VÄGGKONSOL, Karl-Johan, 1800-tal.

74712. SPEGEL MED VÄGGKONSOL, Karl-Johan, 1800-tal.

Mahognyfaner. Spegel med slipat kvicksilverglas.
Spegel 151 x 68 cm.
Konsol, längd 68, bredd 17, höjd 37 cm.

Slitage, fanerskador, spegelsn glas med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 151 x 68 cm.

Antal besök: 1 103