Bestående av brickor och fat bland annat stmpl AGD och GAB, längd ca 13 - 49,5 cm.
Shaker stmpl CG Hallberg, höjd ca 29,5 cm.
Slitage, repor, bucklor.
Slitage, repor, bucklor.