TAVLA, Birger Ekman för Mjölby Intarsia, monogramsign.

74651. TAVLA, Birger Ekman för Mjölby Intarsia, monogramsign.

Motiv av Norrköping. 110x90. Gåva från Mjölby Intarsia till Statens hantverksinstitut, 1942.

Smärre fanéskador samt mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 193