ÅKE LILJESON. Olja på pannå, stadsbild Motala, signerad Åke Liljeson och daterad 1944.

74443. ÅKE LILJESON. Olja på pannå, stadsbild Motala, signerad Åke Liljeson och daterad 1944.

48 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 64 cm.

Antal besök: 5 193