MODELLTÅG FLEISCHMANN tågsats 1000/2 P med ånglok 1305 i originalkartong, E-lok1335, ånglok 1300 och 3 vagnar.

74403. MODELLTÅG FLEISCHMANN tågsats 1000/2 P med ånglok 1305 i originalkartong, E-lok1335, ånglok 1300 och 3 vagnar.

Tillkommer Kibri perrong och 5 Märklinvagnar.

Slitage och skador. Loken fungerar ej. 1335 saknar motor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 206