Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 2 st, PALL, empire och empirestil, 18 & 1900-tal.
74387. KARMSTOLAR, 2 st, PALL, empire och empirestil, 18 & 1900-tal.
Svängda ben.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Svängda ben.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
571