TOMTAR, 4 st. Teracotta, 1900-tal.

743376. TOMTAR, 4 st. Teracotta, 1900-tal.

Höjd 20 - 28,5 cm.

Smärre slitage samt mindre färgbortfall.

Höjd 20 - 28,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 726