ALF GUSTAVSSON. Landskapsbild med skog och väg. Olja på pannå. Signerad alf.

74269. ALF GUSTAVSSON. Landskapsbild med skog och väg. Olja på pannå. Signerad alf.

60 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 46 cm.

Antal besök: 1 396