ALF GUSTAVSSON. Landskapsmotiv. Olja på pannå. Signerad Alf -47.

74268. ALF GUSTAVSSON. Landskapsmotiv. Olja på pannå. Signerad Alf -47.

29 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 31 cm.

Antal besök: 1 376