SALTKAR MED SKEDAR, silver, 6 + 6 delar, C G Hallberg Stockholm, mestadels 1930-tal. Tot vikt ca 137 gram.

74267. SALTKAR MED SKEDAR, silver, 6 + 6 delar, C G Hallberg Stockholm, mestadels 1930-tal. Tot vikt ca 137 gram.

Saltkar höjd ca 2,5 cm. Skedar längd ca 6 cm.

Slitage, ärgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ärgfläckar.

Antal besök: 1 166