SKRIN, trä, med inredning, bland annat sytillbehör, 1800-talets andra hälft.

74247. SKRIN, trä, med inredning, bland annat sytillbehör, 1800-talets andra hälft.

Skrinet innehåller bland annat sax, tandborste, fingerborg, nålgömma.
Nyckel finns.

Bruksslitage, stötmärken längs kant vid lås. Inredning med skador, alla delar ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 5 640