SKÅL, emalj på koppar, möjligtvis Paolo De Poli, Italien, 1950/60-tal.

74016. SKÅL, emalj på koppar, möjligtvis Paolo De Poli, Italien, 1950/60-tal.

Längd ca 39 cm.

Emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 39 cm.

Emaljskador.

Antal besök: 702