Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SKÅL, emalj på koppar, möjligtvis Paolo De Poli, Italien, 1950/60-tal.
74016. SKÅL, emalj på koppar, möjligtvis Paolo De Poli, Italien, 1950/60-tal.
Längd ca 39 cm.
Emaljskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 39 cm.
Emaljskador.
Gomér & Andersson Linköping
702