73998. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Gustavsberg, Rörstrand, Upsala Ekeby, Hackefors.
Uppläggningsfat, "Gröna Anna", Rörstrand.
Kaffekoppar med fat, "Vinranka", Hackefors.
Kaffekoppar med fat, "Blå Blom", Gustavsberg
Keramiktavla, Upsala Ekeby mm.
Bruksslitage, enstaka nagg.