KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Gustavsberg, Rörstrand, Upsala Ekeby, Hackefors.

73998. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Gustavsberg, Rörstrand, Upsala Ekeby, Hackefors.

Uppläggningsfat, "Gröna Anna", Rörstrand.
Kaffekoppar med fat, "Vinranka", Hackefors.
Kaffekoppar med fat, "Blå Blom", Gustavsberg
Keramiktavla, Upsala Ekeby mm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 886