CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.
73993. CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

Delvis rotfanér. Nyckel finns. Längd 107, bredd 49, höjd 140 cm.

Slitage, smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanérskador.

Antal besök: 890