FISKERULLAR och DRAG, Nordic, Pebeco, Record och ABU.

73973. FISKERULLAR och DRAG, Nordic, Pebeco, Record och ABU.

4 drag, ABU.
Fiskerullar.
Pebeco 111A
Record 1550C, org.kartong.
ABU 444, org. kartong.
Nordic Fisher nr 25.
ABU 333.
ABU-Automatic 70.

Slitage, kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 drag, ABU.
Fiskerullar.
Pebeco 111A
Record 1550C, org.kartong.
ABU 444, org. kartong.
Nordic Fisher nr 25.
ABU 333.
ABU-Automatic 70.

Antal besök: 4 377