KERAMIK, GLAS och METALL, bl.a. Strömbergshyttan, Gustafsberg, Rörstrand.

73970. KERAMIK, GLAS och METALL, bl.a. Strömbergshyttan, Gustafsberg, Rörstrand.

Skrivbordsuppsats, glas och järn, 1900-talets första hälft.
Glasflöten, 2 st.
Vas, Strömbergshyttan.
Servisdelar, Rörstrand och Gustafsberg bl.a. "Spets".
Strykjärn bl.a. Rowenta.

Slitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasflöten, 2 st.
Vas, Strömbergshyttan.
Strykjärn bl.a. Rowenta.

Slitage, krackelyr.

Antal besök: 873