THORVALD HANSEN LUND. Olja på pannå, signerad.

73820. THORVALD HANSEN LUND. Olja på pannå, signerad.

Hamnmotiv, 70 x 100 cm.

Skador, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamnmotiv, 70 x 100 cm.

Skador, renoverad.

Antal besök: 1 605