STOLAR, 3 st, "Åkerblomstolen", formgiven av Gunnar Eklöf m fl.

73815. STOLAR, 3 st, "Åkerblomstolen", formgiven av Gunnar Eklöf m fl.

Brickmärkta. Spjälade ryggar.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkta. Spjälade ryggar.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 6 941