SOFFGRUPP i Karl-Johan stil (6). Mahogny, sent 1800-tal.

73785. SOFFGRUPP i Karl-Johan stil (6). Mahogny, sent 1800-tal.

Soffa. Höjd 95 cm, längd 149 cm, djup 59 cm
2 st karmstolar. Rygghöjd 85 cm
3 st stolar, Rygghöjd 85 cm.

Med bruksslitage samt ett ben av på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st stolar, Rygghöjd 85 cm.

Antal besök: 850