OKÄND KONSTNÄR. MINIATYRMÅLNINGAR, 2 delar, otydligt signerade.

73760. OKÄND KONSTNÄR. MINIATYRMÅLNINGAR, 2 delar, otydligt signerade.

Målningar föreställande Karl lX Sverige 1550-1611
Johan lll Sverige 1537-1592
14,5 x 12 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Johan lll Sverige 1537-1592
14,5 x 12 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 563