KAFFEKANNA, porslin, "Blå Eld" Hertha Bengtsson Rörstrand.

73739. KAFFEKANNA, porslin, "Blå Eld" Hertha Bengtsson Rörstrand.

Tot höjd ca 22 cm.

Tillverkningsdefekt vid pip. Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 22 cm.

Antal besök: 5 371