FIGURIN, keramik, signerad och daterad Åke Liljeson -25.

73719. FIGURIN, keramik, signerad och daterad Åke Liljeson -25.

Glaserad, i form av isbjörn, höjd ca 15 cm.
Längd ca 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.

Antal besök: 811