KELLERMANN CKO-365 Traktor med släp. Technofix tågbana 297 i originalkartong.

73664. KELLERMANN CKO-365 Traktor med släp. Technofix tågbana 297 i originalkartong.

Kellermann längd hela ekipaget 22 cm.

Bra skick med smärre slitage. Kartongen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 102