Två dragkedsförsedd innerficka.
Märkt med numrerad plakett samt etikettmärkt "Mulberry MADE IN ENGLAND".
Längd 30 cm, höjd 25 cm.
Slitage, missfärgad, märken.
Längd 30 cm, höjd 25 cm.
Slitage, missfärgad, märken.