PARTI DIVERSE, bla kryddhylla.

73658. PARTI DIVERSE, bla kryddhylla.

Dammsugare, strykbräda, trappstege, rostfri hink, kryddhylla, korg, Korgens l 80 b 35 h 37.

Bruksslitage, kryddhylla med nagg. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 805