COCKTAILGLAS 12 st GAB samt SHAKER, nysilver, 1900-tal.

73609. COCKTAILGLAS 12 st GAB samt SHAKER, nysilver, 1900-tal.

Cocktail/ Martini glas höjd ca 11 cm.
Shaker höjd ca 22 cm.

Shaker med gravyr på undersida. Smärre slitage. Flertal glas böjda, ojämna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Shaker höjd ca 22 cm.

Antal besök: 1 215